SURNAME FIRST NAME POSITION (Workforce) HOME GROUP
Moyle Richelle Principal  
Ziebell Jocelyn Assistant Principal  
Bussau Andrew School Council President  
Burrows J Learning Specialist – Home Group MITTA 2
Harris Mitchell Leading Teacher – Year 8 Engagement MURRAY 4
McKenzie Sue Leave – Semesta 1  
Robinson Deborah Leading Teacher KIEWA 2
Turner Callum Later Years Leader MITTA 1
Turner Mckye Middle Years Leader MITTA  4
Auel Jordyn Trainee  
Billingsley Shae Careers & Pathways HUME 2
Butler Michelle Office Manager  
Butler Stephanie Office Administration  
Campbell Joy (On leave 2020)  
Carey Susan Teacher  KIEWA 5
Cox Sarah Teacher  HUME 5
Fisher Carol Teacher MURRAY 3
Furst John Teacher  HUME 1
Frohling Brock Teacher HUME 3
Giltrap Jaclyn Year 10 Engagement Leader KIEWA 4
Gosbell Sam Teacher MURRAY 1
Graeber Cameron Teacher   
Grant Diah Teacher   
Hamilton Nicole Teacher   
Hanley Wendy Canteen Manager  
Hodgkin Sally Daily Org/Timetabler/ Science Lab Technician  
Hynes Jessica Integration Aide  
Kennedy Tim LAIL (HPE) Sports Coordinator  
Kusmierski Robert Teacher MITTA 3
Ledsam Susan LAIL D&C KIEWA 1
Lord Kelly Finance  
Mason Gillian Facilities & OHS  
Maude Samantha Herald | Integration Aide  
McCormack Kerryn Year 9 Engagement Leader HUME 4
McKee Rhys Instrumental Music  
Moser Maddison Teacher  MITTA  5
Neville Phillip LAIL Humanities KIEWA 3
O’Neil Leah School Nurse  
O’Reilly Joel Teacher  
O’Reilly Paul Teacher  
Paton Julieanne Later Years Assistant  
Ramsdale Colin Groundsman | Maintenance  
Rial Andy ICT Network Manager   
Scholz Mahalia Social Worker  
Sutherland Ashley Teacher MURRAY 2
Sutherland Seren Teacher  
Turner Susan Librarian  
Wernert Susan Teacher MURRAY 5
       
       
       
       
       
       
SURNAME FIRST NAME POSITION (Workforce) HOME GROUP
Moyle Richelle Principal  
Ziebell Jocelyn Assistant Principal MITTA 2 Wed
Bussau Andrew School Council President  
Burrows J Learning Specialist – Home Group MITTA 2
Harris Mitchell Leading Teacher – Year 8 Engagement  
McKenzie Sue Leave – Semesta 1 MURRAY 1
Robinson Deborah Leading Teacher  
Turner Callum Later Years Leader MITTA 1
Mason Gillian Business Manager  
Auel Jordyn Trainee  
Bartlett Taylor Teacher KIEWA 1 THU
Brown Kate Teacher  
Butler Stephanie Office Administration  
Butler Michelle Office Manager  
Campbell Joy Integration Aide  
Carey Susan Teacher – Home Group KIEWA 5
Cox Sarah Teacher – Home Group HUME 6
Fisher Carol Teacher MURRAY 4
Furst John Teacher – Home Group HUME 5
Frohling Brock Teacher HUME 3
Giltrap Jaclyn Year 10 Engagement Leader KIEWA 6
Gosbell Sam Teacher HUME 1
Grant Diah Teacher – Home Group MITTA  6
Hamilton Nicole Teacher – Home Group  
Hanley Wendy Canteen Manager KIEWA 2 FRI
Hodgkin Sally Daily Org/Timetabler/ Science Lab Technician  
Hynes Jessica Integration Aide  
Kennedy Tim LIAL (HPE) Sports Coordinator HUME 2
Kusmierski Robert Teacher  
Ledsam Susan LAIL (D&C)  
Mansfield Petrina Teacher   
Maude Samantha Herald | Integration Aide  
McErlain Tanya Teacher KIEWA 1
McCormack Kerryn Year 9 Engagement Leader MITTA 3
McKee Rhys Instrumental Music KIEWA 2
Moser Maddison Teacher – Home Group  
    Teacher – Home Group HUME 2
      MURRAY 6
      MITTA I 
Murphy Lauren Teacher (on leave for 2019)  
Neville Phillip Teacher – Home Group KIEWA 3
O’Reilly Paul Teacher  
O’Reilly Joel Education Support  
Paton Julieanne Later Years Assistant  
Pullin Michelle Teacher – Home Group KIEWA 6 Mon
Ramsdale Colin Groundsman | Maintenance  
Rial Andrew School Technician  
Scholz Mahalia Social Worker  
Sutherland Ashley Teacher – Home Group MURRAY 2
Sutherland Seren Teacher KIEWA 4
Turner Mckye Teacher MITTA 4
Turner Susan Librarian  
Wernert Susan Teacher MURRAY 5
Williamson Timothy Teacher (on leave for 2019)